عنوان خبر

7 دانشگاه کانادا، جزء 150 دانشگاه برتر دنیا در سال 2024

7 دانشگاه کانادا در جدیدترین رتبه‌بندی QS، رتبه‌های بالایی را به خود اختصاص دادند. وب‌سایت Quacquarelli Symonds اخیرا رتبه‌بندی برترین دانشگاه‌های جهان در سال 2024 را به‌ روز رسانی کرده است و دانشگاه‌های کانادایی نسبت به رتبه‌بندی قبلی، وضعیت خود را بهبود داده‌اند.

رتبه‌بندی QS که یکی از معتبرترین مرجع‌ها برای بررسی کیفیت علمی و خدماتی دانشگاه‌های دنیاست؛ در فواصل متفاوت، اعتبار علمی 1500 دانشگاه را مورد سنجش قرار می‌دهد. اگر قصد دارید به کشور کانادا مهاجرت تحصیلی نمایید؛ می‌توانید از خدمات متنوع و جامع تیم ایران کانادا استفاده کنید. کافی است فرم ارزیابی را تکمیل نموده تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن با شما ارتباط برقرار کنیم.

دانشگاه‌های برتر کانادا در رتبه‌بندی QS سال 2024

اعتبارسنجی دانشگاه‌های برتر جهان توسط وب‌سایت Quacquarelli Symonds از طریق ارسال پرسش‌نامه‌هایی برای 10ها هزار متخصص دانشگاهی و بررسی معیارهای متعدد صورت می‌گیرد. اولین دانشگاه کانادا در این رتبه‌بندی، دانشگاه تورنتو است که در رتبه 21 جهان قرار گرفته است. جالب آن‌که این دانشگاه در رتبه‌بندی قبلی، جایگاه 34 را در اختیار داشت و در آپدیت جدید 13 رتبه صعود کرده است. 7 دانشگاه کانادا در جدیدترین آپدیت رتبه‌بندی QS، رتبه زیر 150 را به خود اختصاص داده و به شرح زیر هستند:

رتبه

نام دانشگاه

21

University of Toronto

30

McGill University

34

The University of British Columbia

111

University of Alberta

112

University of Waterloo

114

Western University

141

Université de Montréal

 

مهاجرت تحصیلی به کانادا از مزایای بسیاری برخوردار است. علاوه بر اعتبار علمی بالای دانشگاه‌ها و سیستم آموزشی قوی، بازار کار کانادا از وضعیت بسیار مطلوبی برخوردار است و فارغ‌التحصیلان می‌توانند با استفاده از مجوز PGWP در این کشور بمانند و مشغول به کار شوند. نکته مهم این‌که، فارغ‌التحصیلان می‌توانند از این طریق، واجد شرایط اخذ اقامت دائم کانادا (PR) نیز شوند. اگر مایل به کسب اطلاعات بیش‌تر و بررسی شرایط خود هستید؛ فرم ارزیابی را تکمیل نمایید.

دسته بندی ها
مهاجرت

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ما بهترین مسیرهای مهاجرتی رو به شما معرفی می‌کنیم و تمام خدمات اخذ ویزا رو با بالاترین استانداردها ارائه می‌دیم. با استفاده از خدمات ایران کانادا، مهاجرت خیلی آسونه؛ چون ... با یه تیم کنارتیم ...